1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Підгорецькому замку презентують "Історію солдата"

lviv.depo.ua 16/05/2017 11:20

У четвер, 18 травня, у Міжнародний день музеїв, у стінах Підгорецького Замку глядачам представлять постановку "Історія солдата" Ігоря Стравінського. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

"Нам здається, що "Історія солдата" дуже підходить до мурів Підгорецького замку, – зазначив Генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк. – Це історія про молодих хлопців, які ризикували своїм життям під час та після Першої світової війни. Її історія так само понищила Підгорецький замок, як і долі мільйонів солдат".

За його словами, "Історія солдата" у древніх стінах – це оживлення руїни, якою поки що є замок. "Ми ще не можемо відреставрувати його – на це потрібно щонайменше 30 млн євро. Проте, бодай в такій формі стараємося відновлювати та привертати увагу", – додав Тарас Возняк.

Директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп висловив сподівання, що захід приверне увагу до замку і в майбутньому Підгорецький замок стане Галицьким Версалем.

Постановка відбудеться у межах XXXVII Міжнародного музичного фестивалю "Віртуози" як концерт "Передвідкриття".

Раніше ми писали про те, як на Закарпатті виглядає ромська "Конча-Заспа".

Коментарі: