Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові запрацював ще один пункт гарячого харчування для потребуючих

dailylviv.com 02/07/2020 08:25

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Це стало можливим завдяки проекту «Годування потребуючих на Чорновола», який напрацювали у ГО «Львівський блок», а також фінансової підтримки Львівської міської ради.

З міського бюджету Львова на співфінансування проекту скерували понад 48 тис грн.

Як повідомили в ГО «Львівський блок», пункт харчування працюватиме щовівторка з 14.00 год. Щотижня не менше 60 людей отримає безкоштовний комплексний обід та потрібні речі.

Слід зауважити, що у Львові уже функціонують благодійні їдальні для бездомних та потребуючих людей. Діяльність декількох із них співфінансують в міському управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Попри уже згаданий пункт харчування, фінансову підтримку отримує соціальна їдальня, якою опікується храм Христового Воскресіння (функціонує з понеділка до п’ятниці з 14:00 год на вул. Городоцька, 319а). Також часткове фінансування отримує мобільний пункт харчування від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», який працює щочетверга о 14:00 год у парку «На валах». У 2020-му на співфінансування цих двох пунктів харчування ми передбачили понад 100 тис грн», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Крім того, нагадаємо, бездомні особи можуть з'їсти гарячі страви й у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівська, 3а.На порталі розміщена найбільш актуальна інформація щодо переліку країн «зеленої зони» і «червоної зони».Шевченківська райадміністрація просить мешканців буди обережними і оминати будівлю на вулиці Дашкевича, 29, де розвалюється стіна.Завтра на вул. Піша підключатимуть новий водопровід: кілька вулиць Галицького району буде без водопостачання.У зв'язку з заміною аварійної ділянки водопроводу діаметром 500 мм по вул. Пасічна сьогодні, 1 липня, до 24.00 год буде призупинено подачу води до частини Личаківського і Сихівського районів міста. На час відключення води працюватимуть водовози.У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналістаЗарплати для комунальників ЛьвоваЗаборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"Владислав Орлов виграв суд у ЛьвовіСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?