Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові започаткували новий професійний театр «Око»

zaxid.net 24/04/2017 20:15

Професійні львівські актори, режисери, музиканти і художники об'єдналися у Вільний театр «Око». Колектив готує прем'єру на 1 травня.

Театр «Око» задекларував незвичний ресторанний формат. Це означає, що вистави відбуватимуться у кафе, ресторанах і обов'язково буде інтерактив з публікою. Актори витягуватимуть глядачів на епізодичні ролі.

«Ми займатимемо свою нішу власне оцим інтерактивом, актори працюють тут і зараз перед глядачем дуже близько. Сама назва театру «Око» тут перекликається, що око-в-око з глядачем», – розповіла акторка Галина Риба.

«Наразі я не знаю, щоб десь у Львові існував якийсь схожого типу театр. Це дуже симпатичний напрямок театру, який дуже наближає глядача до акторів, акторів до глядача. І ця безпосередня близькість диктує якийсь абсолютно новий спосіб існування», – додала режисерка Галина Воловецька.

Зараз театр «Око» активно готується до прем'єри вистави «Mon bebe або маленькі хитрощі». Для цієї постановки скликали акторів із 4 львівських колективів: Першого театру, Лесі Українки, Воскресіння. А от режисерка Галина Воловецька – із Львівської Опери.

Це буде водевіль із французьким шармом. Подружжя на межі розлучення і щоб втримати чоловіка, дружина йде на маленьку брехню і велику аферу.

«Ми вже самі не підозрюємо, коли брешемо. І я хочу своєю героїнею донести, що можна не брехати, можна жити інакше», – розповіла акторка Іванна Мисюк.

Декорації і костюми – у стилі поп-арт, тему обману ілюструють штучними матеріалами – цератою та наліпками із віртуального світу.

«У нас постійно є в реквізиті, в декорації губки, всякі смайлики, герої ховаються за цим, ховаються за шаблонами. І ми дуже хотіли, щоб це була вистава актуальна, тому що тема актуальна - соцмереж, коли люди тікають», – пояснила художниця-постановниця Оксана Радкевич.

Французький колорит підсилюватиме музика, яка звучатиме наживо.

«Десь шукали якусь музичну ідею і знайшли Катерину Валенте – це французька виконавиця шансон музики, джаз музики, 50-60-х років. І ми взяли один з її альбомів і ми вирішили відштовхнутися саме від її музики», – повідомив музикант Володимир Ольшанський.

Прем'єра «Mon bebe або маленькі хитрощі» – 1 травня на вулиці Галицькій, 10.