1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові відзначили День матері

zaxid.net 14/05/2017 15:55

З нагоди Дня матері у Львові на сцені Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької відбулись святкові урочистості. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав львів’ян та львів’янок зі святом.

«Ніхто не може зрозуміти маму, коли він маленький, бо мама завжди поруч, завжди допомагає. Але коли ти стаєш старшим, починаєш розуміти, скільки сліз було і є, а скільки молитов. Ти зовсім по-іншому сприймаєш настанови, прохання. Хто більше переживає за тебе, як не твоя мама. Яке це велике щастя – мати маму біля себе.

Хочу вітати вас, дорогі мами, дорогі сестри, з вашим святом. Хочу подякувати Союзу Українок за це плекання тепла, за любов, яка завжди йде від серця. Ми любимо жінок за те, що вони є такими, якими вони є. Дай Боже вам сто літ життя, щоб ви були багаті, щасливі і здорові», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зі святом Дня матері львів’ян та львів’янок привітав Андрій Садовий (фото Олега Кохана, прес-служба ЛМР)

Один з переможців обласного фестивалю-конкурсу «І Слово, і Пісня, Матусю, Тобі!» Володимир Гіра виконав пісню «Аве Марія». В знак подяки міський голова нагородив юного виконавця монетою Короля Данила Галицького.

У заході взяло участь близько 100 осіб – матері учасників АТО, члени Союзу Українок тощо. Після урочистих привітань відбувся концерт дитячих колективів міста.

Нагадаємо, в Україні День матері відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Коментарі: