У Львові відбувся фінальний тур Суперліги з баскетболу 3х3

fbu.ua
fbu.ua

Минулими вихідними у Львові, на майданчику СТРЦ «Спартак», відбувся прем’єрний суперфінал з гри у баскетбол 3х3 серед найкращих команд української Суперліги сезону-2018/2019.

За підсумками групової стадії вісімка кращих чоловічих та четвірка найсильніших жіночих колективів вийшли у плей-оф, повідомляє ldufk.edu.ua.

У жіночій категорії перемогу святкував столичний «Київ-Баскет», який виграв усі чотири етапи сезону і цілком заслужено став чемпіоном. Склад команди: Анна Ольховик, Вікторія Кондусь, Олена Бойко та Євгенія Спітковська.

Віце-чемпіонками стали дівчата з СБК «Львів»: випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, студентка цього ж вишу Марія Ковтун, Марія Дубас і Ольга Красникова.

Найкориснішим гравцем жіночого турніру стала Вікторія Кондусь зі столичного клубу «Київ-Баскет».

БК «Франківськ» зайняв третє місце, у складі команди: Тетяна Юркевичус, Ольга Боровець, Анастасія Сидорак та Міріам Уро-Нілє.

У чолочій категорії також обійшлося без сюрпризів. Майже безальтернативно перемогу забрав БК «Дніпро». Чемпіонський склад команди: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Сізов, Максим Закурдаєв та Андрій Кожемякін. Хлопці, окрім чималих призових, отримали головну нагороду – путівку на турнір FIBA 3x3 категорії Masters, що відбудеться 1–2 червня в китайському місті Ченду.

Друге місце зайняв БК «Одеса»: Олексій Щепкін, Роман Новіков, Ернесто Ткачук та Ярослав Скрипець.

Третіми за середньою результативністю на фінальному турі стали кияни «Kyiv Monbat»: Сергій Юрченко, Роман Дмитренко, Антон Черногор та Євген Морозов.

Четверте підсумкове місце дісталося збірній України U-23: Антон Мусієнко, Микита Руслов, Ілля Чугунов та Євген Балабан.

MVP чоловічої категорії став Олександр Сізов, який був найефективнішим гравцем «Дніпра» у фінальному турі.

Тож чемпіонат Суперліги 3х3 сезону-2018/2019 плавно перетікає у літній сезон з баскетболу 3х3, який обіцяє багато яскравих івентів різного рівня.