Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові ушпиталили з підозрою на «Covid-19» 27 людей

dailylviv.com 19/03/2020 16:01

Про це повідомили в четвер, 19 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Раніше, з підозрою на коронавірус ушпиталили його сина. Зараз проводяться обстеження пацієнта, аналізи на «Covid-19» будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ».

«Загалом з підозрою на коронавірус на Львівщині у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню ушпиталили 27 людей. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих – стабільний», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі. Загалом на Львівщині із підозрою «Covid-19» звернулося 34 людей», – повідомили також в облдержадміністрації.

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні зареєстрували 16 випадків захворювання коронавірусом «Covid-19».

Запровадження в Україні та інших країнах суворих обмежувальних заходів дасть змогу уникнути одночасного зараження коронавірусом великої кількості людей і завдяки цьому подолати пандемію.Станом на ранок 19 березня, в Україні зареєстровано 16 випадків захворювання на «Covid-19».Міський голова Львова Андрій Садовий подякував меценатам та закликав інших представників бізнесу долучатися до ініціативи, які зголосилися допомогти й купити потрібне сьогодні для міста обладнання для боротьби та протидії наслідкам коронавірусу.Пацієнтів, тести яких учора повернулись з Києва із діагнозом грип, виписали із лікарні.Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?