1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові розпочався фестиваль єврейської культури «LvivKlezFest»

zaxid.net 15/05/2017 16:45

У Львові розпочався Міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest-2017», який триватиме з 15 травня до 4 червня.

Розпочався фестиваль у понеділок, 15 травня, двома подіями: відкриттям виставки «Раритети єврейської спадщини» у Львівському історичному музеї, де можна побачити предмети іудаїки із приватних колекцій та запасників львівських музеїв, які виставляються дуже рідко, та святковим концертом у Італійському дворику за участю Оркестру єврейської музики під керівництвом Лева Фельдмана з м. Чернівці.

«У рамках Фестивалю пройдуть ще дві унікальні виставки: «Гебрейський світ» (з колекції Львівської національної галереї мистецтв; експозиція там же) та фотовиставка «Євреї, котрі прославили Львів», яка буде інстальована просто неба на Просторі трьох синагог (що на пл. Арсенальній, 5) - її зможуть подивитися усі, хто прогулюватиметься єврейським кварталом цими днями. Окрім того, на цій же ж площі 2 червня просто неба відбудеться Концерт - молитва, присвячений пам’яті євреїв Львова (початок о 14:00)», - інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

Традиційним завершення Фестивалю «LvivKlezFest-2017» стане феєричний гала-концерт «Мазл Тов!», який відбудеться 4 червня просто неба на площі Ринок протягом дня (13:00-22:00). Глядачі побачать костюмовану ходу, зможуть взяти участь у танцювальному майстер-класі, а також почути зірок клезмерської музики та співу, які приїдуть до Львова з різних куточків України, Ізраїлю, США, Великобританії, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Словаччини, Росії.

Повну програму фестивалю можна прочитати на сайті організаторів.

Коментарі: