1
Долар24.24
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.66
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.21
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові презентують конкурс молодіжних інновацій "Перезапуск місцевої демократії"

galinfo.com.ua 06/06/2019 14:03
У понеділок, 10 червня, о 16:00, в приміщенні Львівської ОДА вул. Винниченка 18, каб. 412, відбудеться презентація програми розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивностіU-Inn2.0 REOLAD (RestartLocalDemocracy) ʺПерезапуск місцевої демократіїʺ, - інформує прес-служба ЛОДА.

Організаторами заходу є ГО ʺЦентр ʺЖіночі перспективиʺ.

На вас очікують інтерактивна дискусія з інноваторами та інноваторками, багато спілкування, мережування та ідей. І, найголовніше – це презентація нового сезону програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn2.0 REOLAD (RestartLocalDemocracy).

Ви дізнаєтесь, як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси і як можна на них впливати, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалвзацію ідей, яка має допомогти перезпустити місцеву демократію у вашій громаді!

Також ви зустрінетеся з переможцями конкурсу U-Inn 2018 ( представниками Львова ) та почуєте їх досвід участі у програмі .

Деталі на сайті: uinn.org.ua.

У випадку додаткових питань звертайтесь до організаторів заходу ГО ʺЦент ʺЖіночі перспективиʺ конт.тел. 067-674-07-70, 032-295-50-60  Марія.

На захід запрошуються представники/ці громадських організацій, активіст/ки, молодь, стартапи, розробник/ці, всі, кому цікава тема інновацій, демократії, громадської участі.

Партнерами програми підтримки молодіжних інновацій є Міністерство молоді та спорту України, Державне агентство з питань електронного урядування України, Freedom House Ukraine, 1991 Incubator, Центр розвитку інновацій, Громадська рада доброчесності.

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту ʺГромадянське суспільство для посилення демократії та прав людиниʺ.

Вхід вільний, але для кращої організації заходу просимо заповнити коротку анкету за посиланням

Коментарі: