1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові правоохоронці повернули матері зниклу дитину

galinfo.com.ua 10/08/2019 10:38
У Львові оперативники карного розшуку повернули матері зниклу 14-річну дівчину. Про це повідомили Гал-інфо у прес-службі Нацпоції.

9 серпня близько 14.00 у Залізничний відділ поліції з заявою про зникнення своєї чотирнадцятирічної племінниці звернулась львів’янка. За її словами, 8 серпня опівдні дівчинка, мешканка одного з сіл Пустомитівського району, пішла гуляти і досі не повернулась. Місцеперебування її невідоме.

Поліцейські негайно оголосили неповнолітню у розшук, до якого були залучені працівники карного розшуку, ювенальної превенції, патрульної поліції та інших підрозділів поліції Львівщини. Інформація про подію була розповсюджена у соціальних мережах, а також за допомогою розсилки СМС-повідомлень мобільним оператором «Київстар».

Проведеними заходами оперативники карного розшуку Залізничного відділу поліції встановили, що розшукувана може перебувати на вулиці Пулюя у Львові, де і виявили її. Дівчинка здорова і неушкоджена, поліцейські передали її матері та провели з ними роз’яснювальну роботу.

Про подію повідомлені також соціальні служби.

Нагадаємо, з початку року на Львівщині зникло 325 дітей.

Коментарі: