1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові працівника районної адміністрації оштрафували через яму на дорозі

zaxid.net 08/03/2017 11:42

Працівника Залізничної райадміністрації Львова, який не усунув ями на дорозі, оштрафували на 850 грн. Таким чином суд задовольнив позов водія, який через погану дорогу пошкодив свій автомобіль.

Як вказано у постанові Залізничного райсуду Львова, протокол про адміністративне правопорушення патрульні склали ще 7 січня.

«Головний спеціаліст Залізничної райадміністрації не вжив заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема на перехресті вул. Левандівська та вул. Повітряна не вжив заходів щодо належного утримання ділянки дороги та допустив просідання вибоїни глибиною 10:13:13 см, що призвело до технічного пошкодження автомобіля», – йдеться у тексті постанови.

Сам працівник райадміністрації на судове засідання не з'явився, однак, враховуючи покази постраждалого та протокол поліцейського, суд вирішив задовольнити позов.

Головного спеціаліста райадміністрації визнали винним у порушенні ст. 140 (порушення правил при утриманні автомобільних доріг), призначивши йому штраф у 850 грн. Окрім цього працівник райадміністрації має заплатити ще 320 грн судового збору.

Коментарі: