Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові обговорили вирішення проблеми домашнього насильства

galinfo.com.ua 06/11/2019 17:15
Сьогодні, 6 листопада, у Львівській облдержадміністрації відбувся круглий стіл з питань інституалізації послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Участь у заході взяли представники суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Львові та області.

Експерт Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) Наталія Федорович презентувала проект ʺКомплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україніʺ. Окрім того,  розповіла учасникам круглого столу про можливості UNFPA щодо підтримки громад на шляху інституалізації послуг, про інструменти оцінки потреб та бюджетування.

Представники МБФ ʺУкраїнська фундація громадського здоров'яʺ презентували досвід створення спеціалізованої послуги ʺМобільні бригади соціально-психологічної допомогиʺ, підтримку діяльності, можливості та варіанти інституалізації послуги, а також досвід створення притулків для постраждалих від домашнього насильства в рамках проектів МБФ ʺУкраїнська фундація громадського здоров'яʺ.

Окрім цього, учасники круглого столу окреслили бачення та потребу спеціалізованих послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також обговорили проблемні питання, які виникають під час інституалізації діючих служб підтримки або створенні нових.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо у кінці вересня у Мадриді тисячі людей протестували проти насильства над жінками.