1
Долар24.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.22
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові на ₴25 тис. оштрафували прикордонника, який брав хабарі за ввезення секонд-хенду

zaxid.net 25/03/2017 13:51

Галицький райсуд Львова оштрафував на 25,5 тис. грн помічника начальника Львівського прикордонного загону, який вимагав хабарі за безперешкодне ввезення секонд-хенду.

У вироку суду згадані три випадки, коли прикордонник вимагав у підприємця хабарі, погрожуючи проблемами з оформленням товарів.

«У вересні 2016 він повідомив підприємця, що у того можуть виникнути проблеми при переміщенні товару через кордон – штучні перешкоди при переміщенні або тривала процедура огляду та оформлення товару та транспортних засобів, та вказав на можливість свого сприяння у недопущенні цих негативних наслідків», – вказано у матеріалах справи.

Упродовж жовтня 2016 – лютого 2017 року підприємець тричі платив за безперешкодний ввіз товарів, відтак прикордонник загалом отримав близько 53 тис. грн.

У матеріалах справи згадані двоє інших працівників Львівського прикордонного загону, які також сприяли безперешкодному переміщенню секонд-хенду через кордон, однак вказано, що вони не здогадувалися про незаконність дій свого колеги.

Під час розслідування справи прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання вини. В угоді передбачили, що прикордонник визнає свою вину у порушенні ст. 3692 Кримінального кодексу (зложивання впливом) і погоджується на визначене сторонами покарання. Відтак суд оштрафував працівника Львівського прикордонного загону на 25,5 тис. грн.

Коментарі: