1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові чоловік погрожував підірвати трамвай

galinfo.com.ua 19/02/2020 15:16
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Патрульної поліції Львівської області, сьогодні, 19 лютого, близько 10-ї години, патрульним на службовий планшет надійшов виклик від заявника, про те, що працівники поліції не пускають трамвай в центральну частину міста.
patrolpovidoml.jpg Фото: Патрульна поліція Львівської області

Чоловік сказав, якщо ніхто зараз не приїде, то він кине гранату та все підірве.

Уже через декілька хвилин патрульні прибули на площу Івана Франка та зустріли 63-річного чоловіка, який одразу зізнався, що це він здійснив неправдивий виклик, бо йому терміново треба вирішувати особисті справи.

Інспектори провели поверхневу перевірку заявнику та переконались, що чоловік заборонених речей при собі не має. Також, вдалось встановити, що громадянин вже неодноразово притягався до відповідальності, за хибні виклики.

Відтак, заявника запросили у Галицький відділ поліції, де на нього винесли постанову за ст.183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.

Якщо вам загрожує небезпека, негайно телефонуйте на 102, але пам’ятайте, що коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається допомоги, яка йому вкрай необхідна.

Не будьте байдужими до інших!

Коментарі: