Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові близько 30 тисяч сімей чекають на відкриття дитячих садочків на початку липня

dailylviv.com 30/06/2020 16:59

Зініціювала акцію Юля Гвоздович, депутатка ЛМР та голова громадської організації  «Батьки в дії». “Ми хотіли нагадати, що карантин діє вже не місяць і не два. Нагадати про працюючих батьків. У Львові є близько 30 тисяч сімей, батьки у яких змушені виходити на роботу. Натомість не всі мають де залишити своїх дітей”.
 
Ще 25 травня Міністерство охорони здоров'я дозволило працювати дитячим садочкам. Тому учасники акції закликали обласну комісію переглянути своє рішення. Скориставшись досвідом інших міст, відкрити комунальні дитячі садочки у Львові.
 
“Є ще один аспект. Діти в дошкільному віці хочуть уваги, хочуть контактувати з однолітками, активно бавитись. Власне, на іграх вони ростуть і розвиваються. На кілька місяців вони втратили таку можливість…  Якщо садочки не відкриють, то це може вплинути ще й на психічний розвиток дітей,” - додала мама трьох дітей Ірина Бек, яка також долучилась до акції. 
 
Учасники акції домовились із керівництвом обласного департаменту освіти ЛОДА до п'ятниці напрацювати механізм роботи дитячих садочків в нинішніх умовах. Спільні пропозиції винесуть на розгляд обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

У зв'язку з заміною аварійної ділянки водопроводу діаметром 500 мм по вул. Пасічна завтра, 1 липня, з 09.00 до 24.00 год буде призупинено подачу води до частини Личаківського і Сихівського районів міста.Триває перший етап робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислової (Опришківська) до вул. Механічної. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислової до вул. Липинського. Вартість робіт — 175,4 млн грн. У липні планують відкрити для проїзду перехрестя вул. Опришківська — Б. Хмельницького — Промислова.У червні до Збройних Сил та інших військових формувань було відправлено 339 юнаків.За показниками, які встановлені у країнах ЄС, у країнах «зеленої» зони кількість активних хворих має бути на рівні 16 і менше на 100 тисяч населення.У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналістаЗарплати для комунальників ЛьвоваЗаборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"Владислав Орлов виграв суд у ЛьвовіСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?