Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львівській ОДА шукають кадри

galinfo.com.ua 13/03/2020 11:03
У Львівській ОДА оголосили конкурс на посаду головного спеціаліста відділу прес-служби управління інформаційної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра,

- вільне володіння державною мовою,

- знання законодавства

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1)  заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 ( далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформації:

- прізвище, ім'я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заяву, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів: 8 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України (до 18 год. 19 березня 2020  року).

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування  - м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402  початок об 11:00 год 25 березня 2020 року.

Контактна особа - Пашко Софія Зіновіївна +38 (032) 2999239. Електронна скринька - depinfoloda@gmail.com.