Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львівській інфекційній лікарні обстежують 39-х пацієнтів з підозрою щодо коронавірусу

dailylviv.com 24/03/2020 09:45

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації повідомили у вівторок, 24 березня: «На території Львівської області виникла надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня, пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки). У хворої, 1969 року народження, яка проживає у Львові, за результатами лабораторного дослідження, від 23 березня, проведеного референс-лабораторією вірусологічних досліджень «Центру громадського здоров’я МОЗ України», отримано позитивний результат захворювання на COVID-19».

«Всього у заклади охорони здоров’я області з підозрою на COVID-19 звернулось 106 осіб, з них семеро – діти. 73 людей госпіталізовано, 33 особи перебувають на амбулаторному лікуванні. Станом на 23 березня, на стаціонарному лікуванні в Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 39 людей», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Лікар-епідеміолог обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко запевнила, що з 21:30 двадцять третього березня до восьмої години 24 березня на Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію не зверталася жодна людина.Перша партія тестів, яка закриває першочергові потреби, прибула літаком.У понеділок, 23 березня, з 15:00 до 21:30 до медиків звернилися на Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію ще семеро людей.Керівниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна запевни ла: «За позабюджетні кошти нам було закуплено експрес-тести в кількості 525 штук».Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?