Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Кам’янка-Бузькому районі – День жалоби за загиблими бійцем ООС

zik.ua 07/02/2019 12:56

Згідно з розпорядженням голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації сьогодні, 7 лютого, у районі оголошено День жалоби для гідного вшанування пам’яті бійця Миколи Рудника, який загинув від кульового поранення під час обстрілів на передовій в зоні ООС.

Про це йдеться у повідомленні Кам’янка-Бузької райдержадміністрації.

Поховання 7 лютого на Личаківському цвинтарі Львова, на Полі почесних поховань № 76.

Микола Рудник народився 28 квітня 1965 року у селі Батятичі, Кам’янка-Бузький район. Дисидент, за радянських часів зазнав переслідувань після того, як зняв радянський прапор в Умані, був вимушений якийсь час жити у Польщі.

Брав участь у розбудові «Народного руху», «Просвіти» та ГО «Тризуб». Був членом та одним із засновників Конгресу Українських Націоналістів, проводив вишколи для молоді, був сотником варти КУН. З 2007 по 2009 – голова Кам’янка-Бузької районної асоціації інвалідів. Активний учасник Помаранчевої революції та Революції гідності. Був художником, скульптором, поетом, спортсменом. Воював з 2014, переніс три операції у Львівському військовому госпіталі, але повернувся на фронт. Залишились брат (також фронтовик-доброволець), сестра, дружина та дві доньки.