1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Дні вуличної музики у Львові візьмуть участь гурти з Литви та Польщі

zaxid.net 17/05/2017 13:05

У суботу, 20 травня, у Львові вчетверте відбудеться музичний фестиваль День вуличної музики. Музиканти гратимуть просто неба у центральній частині міста.

Цього року музиканти виступатимуть на чотирьох головних локаціях: на площі Митній, на площі Ринок, на площі біля пам’ятника Івану Франку та на площі Галицькій (поруч із пам’ятником Данилу Галицькому). Також музиканти зможуть зіграти на літніх майданчиках та терасах закладів у центральній частині міста. Організатори планують, що виступи розпочинатимуться о 12:00 і завершуватимуться до 20:00, однак у випадку несприятливої погоди розклад фестивалю може змінюватись.

«Ми не обмежуємось у форматі музики, але через акустичність хочемо передати всю повноту і красу музики. Чимало популярних артистів з радістю долучаються до цього проекту», - зазначив координатор львівського Дня вуличної музики Володимир Місяйло.

Станом на 17 травня для участі у Дні вуличної музики зареєструвалось 30 музикантів, які грають у різних музичних жанрах. Зокрема, до фестивалю долучаться такі львівські виконавці, як Тарас Гаврик, Panchyshyn, гурти «Шосте чуття», «Дикі серцем» та відомий луцький гурт «Фіолет». Також до Львова приїдуть гурти з Литви та Польщі.

Реєстрація для виконавців триватиме до 18 травня включно.

День вуличної музики був започаткований у 2006 році у Латвії, щороку відбувається у багатьох європейських країнах. Вперше в Україні такий фестиваль провели у 2014 році. Цього року до Дня вуличної музики доєдналось 40 українських міст.

Коментарі: