1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Бродах після реконструкції відкрили пологове відділення, на яке витратили 41 млн грн

zik.ua 12/02/2019 15:36

Сьогодні, 12 лютого, у Бродівській центральній районній лікарні урочисто відкрили після реконструкції пологове відділення, яке на капітальний ремонт закрили ще у 2011 році.

Про це йдеться у повідомленні Львівської обласної ради.

Участь у відкритті взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова облдержадміністрації Олег Синютка, керівництво району, медики.

До проведення реконструкції пологове відділення Бродівської ЦРЛ на 30 ліжок знаходилося у старому приміщенні, яке потребувало капітального ремонту та реконструкції і не відповідало вимогам санітарно-епідеміологічного режиму та стандартам надання допомоги. Щороку у відділенні проводилося понад 500 пологів.

За час реконструкції на об’єкті здійснено заміну даху, утеплення горища, фасаду, заміну віконних та дверних прорізів, влаштування збірного міжповерхового залізо-бетонного перекриття, заміну всіх внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, електропостачання, також прокладено нову систему теплопостачання із влаштуванням нової котельні із твердопаливними котлами, систему вентиляції тощо.

Тепер у відділенні планують розмістити, крім ліжок палати патології та пологових, ще 10 ліжок для гінекологічних хворих, що надасть можливість покращити надання медичної допомоги жіночому населенню. У відділенні передбачені палати спільного перебування матері і дитини на 1 і 2 ліжка, сімейні пологові зали із сучасним обладнанням, палати неонатального догляду з можливістю проведення реанімаційних та лікувальних заходів.

Усього на реконструкцію пологового відділення було спрямовано близько 41 млн грн., з яких 24 млн грн з ДФРР та 17  млн грн  – з обласного бюджету.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: