Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

"Спартаківці" Львівщини відзначили найкращих за підсумками 2019 року

galinfo.com.ua 01/12/2019 19:23
В останній день листопада 2019 року за участі та сприяння відділення НОК України у Львівській області, відбулося урочисте нагородження найкращих спортсменів і тренерів Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”.

Захід за головування керівника ЛОО ФСТ “Спартак”, ЗТ України Віктора Первачука відбувся у конференц-залі готелю “Львів”.

Грамоти, дипломи, грошові винагороди, а також цінні подарунки з рук Віктора Первачука, голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петра Жукровського, заступниці директора Львівського училища фізичної культури Оксани Вацеби, головного лікаря Львівського обласного лікувально-спортивного диспансеру Степана Середи, а також срібного призера Олімпійських ігор 2008 року, призера чемпіонатів світу і Європи з вільної боротьби Андрія Стадніка отримали: володарка олімпійської ліцензії Оксана Лівач, провідні борчині-спартаківки Тетяна Кіт, Ангеліна Лисак, сестри Марія і Соломія Виaнник, Христина-Зоряна Демко та інші. Були відзначені також директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський, провідні тренери товариства, зокрема, Орест Скобельський та Андрій Стаднік. Останньому Юрій Турянський подарував унікальне видання НОК України - книгу “Боротьба. Енциклопедія в запитаннях і відповідях”.

У своєму слові до учасників урочистого зібрання голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський підкреслив важливість функціонування спортивних товариств, зокрема й “Спартака”. – А щоб фізкультурно-спортивні товариства працювали, їм необхідне фінансування і розуміння влади, розуміння спільноти, що без коштів, без належної уваги неможливий розвиток цих товариств, – зазначив Юрій Іванович. – Я дуже б хотів, щоб ФСТ “Спартак” розвивалось і розширювалася мережа товариства. Нам треба гуртуватися, докладати зусиль для того, щоб увесь фізкультурно-спортивний рух в області розвивався успішно. Бажаємо тренерам і спортсменам гарних, потужних результатів!

Завершився урочистий спортивний вечір переглядом відеосюжетів з переможними поєдинками спартаківців Львівщини та щирим неформальним спілкуванням і фотографуванням.