1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Скандальний суддя не підтримав громаду у боротьбі з хаотичною забудовою від ЛМР

zik.ua 11/02/2019 19:16

Сьогодні, 11 лютого у Львівському окружному адміністративному суді завершилось слухання справи за позовом ОСББ «Малоголосківська 8д» до виконкому ЛМР про визнання протиправними і скасування рішень про виділення ділянок під забудову. Суддя не наважився створити прецедент і стати на бік громади, яка бореться з протиправними, хаотичними забудовами під орудою Львівської міської ради.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Представник позивача, а саме ОСББ «Малоголосківська 8д», яке межує з цими новобудовами і чиї інтереси вони порушують, обґрунтовано доводили, що ЛМР не мала права надавати дозвіл, не внісши зміни у документи, що надають право на багатоповерхову забудову (зміни зонінгу з малоповерхової забудови Ж1 на багатоповерхову Ж3).

Претензії позивача додатково обґрунтовані тим, що юристи ОСББ вже виграли у першій інстанції спір з ЛМР, у якому визнано незаконним рішення виконкому, на яке власне намагається спиратися сторона захисту у цьому судовому спорі.

Та все ж суддя став на бік ЛМР та забудовників, не наважившись створити прецедент, який врешті визнав би вакханалію місцевих органів влади та забудовників у плані надання/отримання містобудівної документації та дозволів на забудову, які в Україні фактично всі напівлегальні та знаходяться у «сірій зоні» законності.

Справу вів скандально відомий суддя Володимир Сакалош, який до того декілька разів переносив слухання, даючи можливість представникам виконкому ЛМР підготувати усі потрібні матеріали.

Цей суддя ще 9 листопада 2018 року визнаний Вищою кваліфікаційною комісією суддів України таким, що не відповідає займаній посаді. Тепер слово за Вищою радою правосуддя.

Що стало підставою для такого рішення стане відомо після публікації його повного тексту, яке має бути підготовленим у термін до 10 днів.

Та не дивлячись на правове обґрунтування позиції суду, громада вулиці Малоголосківської має намір подавати апеляцію і вже там добиватися справедливого вердикту. На подання скарги законом визначено 30 днів.

Окрім цієї справи, яка стосується трьох забудовників, ОСББ «Малоголосківська 8д» подало ще три позови щодо інших забудовників, які щільним кільцем обступили будинки ОСББ.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: