Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Школи на Львівщині одержать 54 автобуси

dailylviv.com 17/03/2020 16:34

На придбання «школяриків» розраховують витратити 100,06 млн. гривень, у тому числі за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 44,6 млн. гривень, обласного бюджету – 25,2 млн. гривень, з бюджетів районів та ОТГ – 30,3 млн. гривень. Закупівля автобусів відбувається у межах співфінансування з органами місцевого самоврядування.

Зокрема, райони та ОТГ під час закупівлі автобусів мають доплатити щонайменше 30% від загальної вартості. Заплановано придбати 52 спеціалізовані шкільні автобуси місткістю не менше 27 місць для школярів, з них один повнопривідний «школярик» для гірських територій, а також 2 спеціалізовані шкільні автобуси з можливістю перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування і кількістю місць для школярів – не  менше 21.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», у Львові розпочали уніфіковано-дистанційне навчання

Керівниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна прозвітувала про виконану роботу в сфері організації навчання для школярів Львова в період карантину.У четвер, 12 березня й в п’ятницю, 13 березня, школи та дитсадки у Львові продовжуватимуть працювати без організації освітнього процесу.Усі навчальні заклади Львова призупиняють освітній процес.Від керівниці ліцею №45 візьмуть пояснення щодо ситуації, що виникла із формуванням класів з мовою викладання національних меншин. Відтак, до директорки буде застосоване покарання у вигляді догани.Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?