Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Садовий заявив про готовність міста фінансувати футбольну академію «Карпат»

zaxid.net 02/07/2020 16:07

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про готовність міської ради взяти на баланс футбольну академію ФК «Карпати» та утримувати її. Про готовність фінансувати діяльність академії Садовий написав у Facebook 2 липня.

За словами Садового, міська рада не зможе фінансувати футбольний клуб «Карпати», який нещодавно заявив про брак коштів на проведення матчів. Однак, заявив Садовий, міськрада зможе допомогти з фінансуванням футбольної академії «Карпат», де навчається близько 800 дітей.

«Впевнений, що «леви» залишаться і відродяться, попри амбіції власників. Але через ці проблеми можуть постраждати діти, які сьогодні навчаються в футбольній академії «Карпат». А це 800 учнів! Місто не може фінансувати приватний клуб, тим більше, якщо він належить одним з найбагатших людей країни. Але місто може взяти на свій баланс і знайти кошти на утримання футбольної академії. Це офіційна заява. Готовий до обговорення пропозиції з власниками клубу, фанатами та депутатами», – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 30 червня ФК «Карпати» заявив, що не має грошей, аби оплатити виїзди на матчі до Маріуполя та Дніпра. Якщо «Карпати» не зіграють перший матч проти «Маріуполя», то їм зарахують технічну поразку. За другу неявку на гру передбачено зняття з чемпіонату.

Раніше депутат ЛМР Григорій Козловський пропонував взяти ФК «Карпати» на баланс міста. А потім заявив, що готовий профінансувати виїзні матчі «Карпат» у цьому сезоні.