Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

dailylviv.com 27/03/2020 13:58

Про це інформужє пресслужба ЛМР.

«Треба продумати, що ми цього року будемо робити, а що ні. Цифри будуть складними. Є роботи, які необхідно робити, як магістральні дороги, а є речі, які необхідно відкласти. Грошей не буде. Ми повинні бути дуже уважними.

Ми будемо мати менше доходів, тому вже сьогодні коригуємо свої плани. Об`єкти, які не стратегічні, ми їх не будемо робити. Хоча, якщо брати ремонти доріг, то ту ж вулицю Шевченка ми мусимо робити, а також інші дороги.

Також буде оптимізована чисельність працівників міської ради. Ми будемо зменшувати виплати, бо ці люди, які зараз працюють на віддаленому доступі, які не є присутні в мерії, будуть мати меншу оплату. Ми повинні розуміти, що часто для них це є єдине джерело доходів, але ми ці доходи будемо зменшувати, бо така ситуація в країні", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу.

Кількість зайнятого населення у віці 15 років і старших за 2019 рік становила 1079,5 тис. осіб, а у віці 15–70 років – 1075,2 тис. осіб.З метою недопущення спекулятивного зростання цін на продукти соціальних груп визначення та оновлення переліку таких продуктів доручено Державній службі статистики України.У Львові на площі перед Оперним театром тривають роботи з облаштування «сухого» фонтану.За два місці цього року на 25% збільшився експорт виробів з деревини за низкою позицій.Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?