1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Росіянин намагався підкупити львівського прикордонника

galinfo.com.ua 10/04/2017 12:31
Вчора, 9 квітня, зафіксували спробу дачі хабара прикордоннику Львівського загону. Грошову винагороду пропонував громадянин Російської Федерації у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Грушів» у розмірі 10 євро, за безперешкодний перетин державного кордону, повідомила прес-служба Львівського прикордонного загону.

По даному факту було проінформовано працівників Національно поліції та відмовлено у  пропуску на територію України громадянина Російської  Федерації у зв’язку із не підтвердженням мети поїздки. Цікаво те, що цей чоловік у цей самий день намагався потрапити в Україну через міжнародний автомобільний пункт пропуску "Краківець", де також не був пропущений. 

В діях порушника вбачаються ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди».

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Довідка.

Протягом трьох  місяців 2017 року персоналу Львівського прикордонного загону пропонували хабарів  на суму  майже 7  тисяч гривень, у всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим були заохочені керівництвом прикордонного загону на з суму більш ніж 8 тисяч гривень.

Коментарі: