Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Рада визнала незадовільною роботу Володимира Гірняка

galinfo.com.ua 10/09/2019 14:14
Сьогодні, 10 вересня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати визнали роботу заступника голови ради Володимира Гірняка незадовільною. «За» проголосувало 53 депутати, передає кореспондент Гал-інфо.

girn.png

Додамо, що звіт Володимира Гірняка депутати розглядали без нього.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин заявив, що хоч доповідача і немає, але «службова особа була поінформована про звіт».

Триває сесія Львівської обласної ради VІІ скликання. Фоторепортаж

Як пояснив перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус, Гірняк телефонував до нього і повідомив, що він перебуває на лікарняному.

В обговоренні депутати висловлювали свої зауваження до роботи Володимира Гірняка. не висловила підтримку йому і його ж фракція – Громадянська позиція.

Як зазначив депутат Ярослав Качмарик, оцінка роботи голови чи заступника не повинна бути лише в частині роботи чи звільнення.

«Не може голова працювати добре, а заступники погано, чи навпаки. Я був вкрай незадоволений, що заходи в частині реорганізації бюджетних установ проводили під вигуки «Ганьба». Людей треба бачити і чути. Я вважаю, що не найкраще працювали заступники голови Львівської облради», - сказав депутат.

Голова бюджетної комісії ЛОР Олег Домчак розповів, що в роботі заступника були прогалини.

«Щодо моніторингу господарської діяльності комунальних установ була створена комісія. Керівником був Гірняк. Ми побачили, що є видатки, які не виконують своєї соціальної функції. Пропонували провести міжнародних аудиторів. Були підготовлені технічні завдання і готувалися тендерні процедури. Однак, це відтермінували і причиною був керівник цієї групи. Ми б могли сьогодні мати точнішу інформацію щодо утримання комунальних установ. Ця ділянка роботи була незадовільною», - сказав Домчак.

Також депутати згадали і конкурси на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів.

Депутат Катерина Кеньо наголосила, що між депутатським корпусом та заступником «немає взаємодії».

«Не може бути в президії людини, яка не шанує букви закону. Володимир Гірняк не пішов у відпустку, але балотувався у парламент», - сказала Катерина Кеньо.

В результаті депутатам запропонували визнати роботу заступника незадовільно і вони підтримали пропозицію голосуванням.

12271084_897787643623188_647243630_o_b89e1_6b896.jpg Фото - Гал-інфо.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, раніше голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин анонсував звіт своїх заступників на сесії 10 вересня, а також припустив можливість їхнього звільнення.

Також нагадаємо, що 21 травня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Олександр Ганущин з трибуни ради заявив, що проти нього готують змову, аби зняти з посади