Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

При в’їзді у Львів необхідно створити перехоплюючі паркінги, – депутат

dailylviv.com 31/07/2020 21:15

Так вважає Остап Доскіч, голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради, представник фракції "Європейська солідарність". Про це інформує DailyLviv. 

- На засіданнях комісії ми неодноразово обговорювали питання транспортого колапсу, - сказав Остап Доскіч у Пресклубі під час обговорення теми «Транспортний тупик у Львові: як виїхати з нього по-європейськи?»  – Але важко щось змінити, бо хаотичний і несистемний підхід влади до вирішення проблеми не працює. Немає розв’язок для транспорту, а без них проблему не усунути. Щоб збудувати розв’язки, треба змінювати генеральний план. А на цей крок іти не хочуть. У нас вузькі вулички – а ми їх ще більше звужуємо. Люди бояться епідемії і більше користуються власними автівками. І зважте, що зараз немає шкільного навчання, а що буде, коли почнеться навчальний рік? Ще більше перевантаження!

Остап Доскіч переконаний, що у міста має бути новий генеральний план, з чітко продуманими пунктами: який транспорт і куди саме має рухатись. Також потрібна програма, яка дозволила би «швидкій» безперешкодно добиратись до лікарні. І мають бути паркувальні майданчики: одно- та дворівневі. 

Остап Доскіч зазначив, що у Львові давно і багато говорять про потребу перехоплюючих паркінгів, але конкретних пропозицій щодо них немає. Наприклад, такий багаторівневий паркінг мав бути на площі Петрушевича, проте справу загальмували.  

- Це пов’язано з тим, що майданчики у центральній частині міста є під “Львівавтодором”, вони виставляють ціну за паркування. І збудувати багаторівневі паркінги (чим очевидно мали би зайнятись приватні компанії) проблематично: ціна має бути нижчою у підземній частині, а в центральній частині – вища. Такі паркінги не працюють, і їх економічно невигідно будувати, вони себе не окуплять. Також у нас при в’їзді у місто мали би створити перехоплюючі паркінги. І не лише для приватного транспорту, але й для громіздкого – скажімо, для великих туристичних автобусів. Вони до карантину паркувались або біля будівлі ЛОДА, або просто перекривали вулиці і створювали корки. Адже для такого транспорту у Львові місця не передбачено. 

Остап Доскіч упевнений, що при бажанні міської влади вирішити складне транспортне питання у Львові цілком реально. 

- Найперше, що потрібно – це взяти у команду професійних людей, які розроблять систему з врахуванням кількості населення і навантаження на транспорт. Але це справді мають бути фахівці своєї справи, – наголосив голова депутатської комісії. 

Довідково

13 лютого 2020 року сесія Львівської міської ради ухвалила «План сталої міської мобільності м. Львова». Його розроблено у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Це стратегічний документ, який визначає транспортну політику міста на найближчі десять років і дає відповідь на питання: як оптимізувати місто для того, аби переміщення мешканців у ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту, вартості. Такими планами мобільності керуються у більшості міст Західної Європи. 


Відео: Львівський пресклуб

Львів’яни почали масово купувати власні транспортні засоби, тому що вони вважають ненадійними громадські перевезення.Напередодні Дня Повітряних Сил до строю 204-ї Севастопольської авіаційної бригади став ще один бойовий літак. Винищувач МіГ-29 був частково модернізований та пройшов перший ремонт на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі – одному з найпотужніших підприємств Державного концерну «Укроборонпром».Комунальних і приватних перевізників виконавча влада Львова ставить у нерівні умови, а конкурси і тендери відбуваються непрозоро, стверджує депутат ЛМР Мирослав Данилків.Про це сьогодні, 31 липня, під час засідання у Львівському пресклубі на тему «Транспортний тупик у Львові: як виїхати з нього по-європейськи?» сказала експертка з містобудування та інженерії, членкиня ВО "Батьківщина" Алла Нижник.Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-дСуспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)Закон №1 - базовий дохід громадянинаАнтиукраїнець - книга Олександра СавченкаСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?