1
Долар26.3
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.83
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Представники великого бізнесу у Львові заявили про підтримку Порошенка на виборах

zik.ua 15/03/2019 15:29

Керівники п’яти великих підприємств Львівщини заявили про підтримку на президентських виборах в Україні чинного глави держави Петра Порошенка.

Відповідну заяву у п’ятницю, 15 березня, на спільній прес-конференції оприлюднили Керуючий партнер компанії Advice Group Антон Подільчак, співзасновник та член ради директорів компанії SoftServe Тарас Кицмей, співзасновник і гендиректор Спільного підприємства «Сігма» Михайло Коропецький, генеральний директор AT «Троттола» Ярослав Рущишин і віце-президент, перший заступник голови правління ПАТ «Концерн Електрон» Володимир Лесик.

«Комплекс рішень та дій української влади щодо порятунку економіки та започаткування системних соціальних реформ заслуговує уваги дослідників кризового менеджменту. Адже попри всю складність стану справ в Україні, владі вдалося не лише вивести економіку з піке, але й започаткувати низку системних реформ», – йдеться у заяві.

Представники різних бізнес-індустрій заявили також, що для них майбутнє України асоціюється зі стабільністю, позитивними економічними змінами, новими ринками та можливостями, а «відтак з діючим Президентом України та його командою, що продовжить розпочаті реформи».

Співзасновник та член ради директорів компанії SoftServe Тарас Кицмей серед досягнень нинішнього глави держави перерахував відновлення армії і зупинення російської агресії, безвіз і асоціацію з ЄС, а також помісну церкву.

Також він відзначив розвиток ІТ-сфери, яка в Україні вже стала другою експортною індустрією, а ворогом №1 назвав популізм. «Сто років тому більшовики також прийшли з популістськими гаслами, але пам’ятаємо, чим це все закінчилося. Тому ми не можемо допустити повторення історії», – наголосив Тарас Кицмей і нагадав недавній приклад Венесуели, де теж прийшли до влади популісти, що обернулося економічним колапсом.

Керівник «Сігми» Михайло Коропецький акцентував на тому, що у такий важливий історичний час для України громадяни мають усвідомлювати відповідальність за свій вибір, адже йдеться про те, яким шляхом країна рухатиметься у майбутньому. Тому, наголосив він, так важливо, хто зараз буде обраний Президентом.

Віце-президент «Концерну Електрон» Володимир Лесик зазначив, що бізнес любить стабільність в державі. «Останні п’ять років ми рухаємося в напрямку ЄС, і є стабільність в тому плані. Так, ще багато треба зробити, але за ці роки вже вдалося зупинити падіння і вже третій рік у нас є ріст», – зазначив він.

При цьому Володимир Лесик додав, що в умовах війни вважає за необхідне «голосувати за того, кого найбільше не хоче ворог України».

Керуючий партнер Advice Group Антон Подільчак заявив, що іноземний бізнес зацікавлений, щоб Україна продовжувала курс, який був обраний у 2014 і який виявився ефективним. За його словами, зараз великий капітал із Заходу очікує результатів цих виборів, тому що зацікавлений інвестувати в Україну.

Гендиректор AT «Троттола» Ярослав Рущишин додав, що під цим зверненням підписалися п’ятеро учасників нинішньої прес-конференції, але вони закликають усіх представників бізнесу Львівщини долучитися до нього.

<nbsp;>

;>

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: