Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Повноцінний батальйон: Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ на Схід 34 відновлені танки

zik.ua 14/05/2019 17:30

uprom.info
uprom.info

Упродовж року ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажило Збройним силам України близько 100 одиниць військової техніки.

Про це стало відомо під час святкування 75-річчя з дня створення українського підприємства, яке відзначали 10 травня цього року, повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на Військовий навігатор України.

Близько 70 бойових машин було відправлено з підприємства до війська на Схід країни у минулому році. А цього року ЛБТЗ уже відвантажив українським танкістам понад 30 ОБТ.

uprom.info
uprom.info

Як зазначається, успіхів у працівників заводу є насправді чимало. Зокрема, цього року у війська завод передав 34 відновлених танки, це – повноцінний танковий батальйон. Окрім того, завод, який до війни спеціалізувався на танках Т-72, сьогодні освоїв ремонт і основних бойових машин нашого війська Т-64. Також успішно розроблені тут новітні зразки броньованої техніки – цього року львівські майстри представили світу ремонтно-евакуаційну машину з ім’ям «ЗУБР»

Особливість ремонтно-евакуаційних машин, які створюють у Львові, є не тільки в тому, що вони спроектовані українськими конструкторами з нуля. Важливо, що при їх виробництві використовуються комплектуючі виключно вітчизняного та західного виробництва.

uprom.info
uprom.info

Найкраще про розробку розповів головний інженер підприємства Герман Сметанін: «Найвагомішим досягненням за минулий та теперішній рік є освоєння ремонту основного бойового танку ЗСУ Т-64. За минулий рік підприємством завершено випробувань БРЕМ «Лев».

БРЕМ, що створена на базі Т-72, призначена для евакуації та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій. БРЕМ «Лев» може евакуйовувати вантажі з масою до 100 тонн, а вантажопідйомність кранової установки становить 12 т.

Оснащення машини також дозволяє проводити зварювальні роботи та різку металу у польових умовах та перевозити до 1,5 тонни вантажів на зовнішній платформі. Це дає екіпажу «Лева» можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах.

uprom.info
uprom.info

Також заводом розроблено новий зразок БРЕМ «Зубр», який планується випробовувати. І можливо до кінця року вже буде в Збройних силах. БРЕМ «Зубр» розроблено 2018 року на базі танку Т-55.»