Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Поблизу злітної смуги аеропорту «Львів» загорівся газопровід

dailylviv.com 29/03/2020 23:24

Про це інформує АТ "Львівгаз".

Зокрема, через високу температуру відбулось руйнування поліетиленової труби в місці виходу із землі та переході на сталевий надземний газопровід.

Станом на 22:44 завдяки припиненню газопостачання пожежу вдалось локалізувати. Зараз без газопостачання залишається с.Скнилів. Відновлення газопостачання відбудеться завтра, орієнтовно в обід, після заміни аварійної ділянки газопроводу.

АТ «Львівгаз» буде звертатись до правоохоронних органів для того, аби знайти винних у підпалі та притягнути до відповідальності.

Про це "Щоденний Львів" щойно повідомили мешканці Зубри.Через об'єктив вебкамери на проспекті Шевченка можна спостерігати, як живе Львів під час коронавірусної хвороби.Вночі невідомий під час ДТП пошкодив зупинку громадського транспорту в центрі містаУчора у пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігалося значне збільшення пасажиропотоку на в’їзд в Україну.Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?