Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Під час візиту до Львова міністр оборони пообіцяв ще більше грошей на військові шпиталі

zaxid.net 29/01/2017 20:19

У 2017 році фінансування військових шпиталів буде суттєво збільшено. Про це під час робочої поїздки на Львівщину сказав міністр оборони генерал Степан Полторак, повідомляють у прес-службі відомства.

«На початку АТО ми зіткнулися із великою кількістю проблем, зокрема й щодо медичного забезпечення: відсутністю обладнання, ліків, автомобільної техніки. Цього року ми значно збільшуємо фінансування військових шпиталів, у тому числі й львівського», - наголосив міністр оборони.

За його словами, Міністерство оборони заключило контракт на закупівлю 60 одиниць автомобільної техніки медичного призначення, які були протестовані та пройшли перевірку в районі проведення АТО. Крім того, контракт на закупівлю ще ста автомобілів буде укладено найближчим часом.

Нагадаємо, у рамках робочої поїздки на Львівщину міністр оборони відвідав Військовий медичний клінічний центр Західного регіону, де поспілкувався з особовим складом шпиталю і подякував лікарям за їхню працю, а також відвідав поранених бійців ЗСУ.

Слід зазначити, що з початку проведення АТО у Військово-клінічному центрі та підпорядкованих військових лікувальних закладах лікування та реабілітацію пройшли майже 13 тисяч учасників АТО.