1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Оголошено конкурс проєктів ДФРР на 2021 рік

galinfo.com.ua 18/02/2020 14:13
Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (далі - ДФРР) у Львівській області, оголошено конкурс на 2021 рік. Про це інформує прес-службі Дрогобицької РДА.

Проєкти, що подають на конкурс, повинні відповідати завданням, визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2027 року та технічним завданням на інвестиційні програми і проєкти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2021 – 2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

Для участі в конкурсі проєкти мають бути розроблені згідно із формою інвестиційної програми і проєкту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, затвердженій наказом Мінрегіону від 24.04.2015 №80 та містити перелік відповідної документації.

Для проєктів будівництва, реконструкції або капітального ремонту є обов’язковим подання:

  • зведеного кошторисного розрахунку;
  • звіту за результатами експертизи проєктів будівництва;
  • акту (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проєктної документації;
  • класу наслідків (відповідальності);
  • документів щодо форми власності, та підтвердження залишкової вартості (для всіх проєктів);
  • копії рішень про утворення об'єднаної територіальної громади (для проєктів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад);

Окремо для проєктів, що подаються на конкурс в рамках напрямків "Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів"; "Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів" обов’язковим є наявність енергопаспорту об’єкта, складеного відповідно до діючих державних будівельних норм та стандартів.

Документи прийматимуть за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка, 18, каб 422.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером: (032) 2999 284.

Зазначимо,прийом проєктних заявок проводитиметься до 20 березня цього року.

Коментарі: