Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Начальником Дежекоінспекції Львівщини призначили 36-річного Назара Бекетова

zaxid.net 22/05/2020 12:11

Начальником Державної екологічної інспекції у Львівській області призначили Назара Бекетова. Як повідомили в Держекоінспекції України, Назар Бекетов керуватиме Держеконіспекціїєю Львівщини на час карантину та доки не буде визначено переможця конкурсу на цю посаду.

«За результатами проведеного добору відповідно до наказу Держекоінспекції від 13.05.2020 № 152 на зайняття посади начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Львівської області, на період дії карантину та до дня визначення переможця конкурсного відбору відповідно до законодавства, шляхом укладення контракту, визначено кандидатуру Бекетова Назара Олександровича», – сказано в офіційному повідомленні Держекоінспекції.

36-річний Назар Бекетов був засновником та керівником компаній «Геопауер Україна» та «Бескид Ойл», які працюють у сфері видобуванням нафти і газу. Працював начальником управління філії «Магістральний нафтопровід «Дружба» ПАТ «Укратранснафта». З 2007 року до лютого 2020 року керував Львівською обласною організацією «Європейської партії України». На президентських виборах 2009 року був заступником керівника львівського обласного виборчого штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Як повідомлялося, у грудні 2019 року тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов звільнив з посади начальника Держекоінспекції Львівщини Миколу Маланича, який керував відомством упродовж чотирьох років.