1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Жовківщині відкрили сквер Героїв

galinfo.com.ua 12/08/2019 16:30
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОР, у неділю, 11 серпня, у с. Смереків Жовківського району урочисто відкрили та освятили Сквер увічнення пам'яті Січових Стрільців, УПА, Героїв Небесної Сотні та полеглих в російсько-українській війні.

За словами заступника керуючого справами Львівської обласної ради Івана Собка, сквер Героїв – це ще один реалізований проект місцевого розвитку обласної ради.

Від Львівської обласної ради посадовець подякував сільському голові Богдану Стахіву та вручив подяки громаді, меценатам, які доклалися до спорудження Скверу пам’яті.

ʺДай Боже, щоб в цьому сквері кількість стел не збільшувалася, а війна якнайшвидше завершилась нашою перемогою! Відома істина: хто не знає своєї історії і культури, той не має майбутньогоʺ, - сказав, звертаючись до громади села, Іван Собко.

Варто зауважити, що загальна вартість проекту – 310,6 тис. грн, з яких: 145 тис. грн – кошти обласного бюджету, 102 тис. – базового рівня, 60 тис. грн – спонсорський внесок, 3,6 – фінансовий внесок громади.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, нещодавно у Львові з’явився новий громадський простір на вул. Гашека.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: