Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На реконструкцію Львівського перинатального центру бракує ₴35 млн

zaxid.net 15/02/2017 16:29

Для завершення першої черги реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, найбільшого пологового будинку в області, окрім передбачених у держбюджеті 45 млн грн, необхідно ще орієнтовно 35 млн грн. Про це під час наради щодо питання співфінансування з обласного бюджету у середу, 15 лютого, повідомила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Ірина Гримак поінформувала, що угода з компанією «Аеробуд», підрядником, у якого замовляли реконструкцію на сьогодні розірвана через невиконання умов договору.

За її інформацією, станом на сьогодні роботи у двох корпусах центру, розрахованих для прийому вагітних жінок і прийняття пологів, виконані на 65%. Будівлі накриті дахом, вставлені вікна, двері, виконані внутрішні перегородки. Будівля, у якій розташовувався господарський блок центру, будівельно готова лише на 50%. При цьому освітяни просять вивчити можливість щодо надбудови другого поверху будівлі для влаштування навчальної бази кафедри гінекології та акушерства Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

«У кінці лютого маємо намір оголошувати конкурс на нового підрядника через систему Prozzoro», – зазначила Ірина Гримак, і додала, що наприкінці березня – початку квітня очікується надходження відповідних коштів із держбюджету.

Учасники наради – представники профільних департаментів ЛОДА, керівництво та голови депутатських комісій Львівської облради, – дійшли згоди щодо того, що для відновлення Львівського обласного клінічного перинатального центру необхідно встановити почерговість у його реконструкції. У 2017 році вирішили сконцентруватися на завершенні реконструкції трьох корпусів центру.

За попередніми підрахунками, для завершення реконструкції необхідно знайти в обласному бюджеті 15 млн грн на два корпуси центру та орієнтовно 20 млн грн на господарський корпус із навчальною базою.

Відтак голова Львівської облради Олександр Ганущин доручив представникам профільних управлінь ЛОДА та депутатських комісій ЛОР вивчити можливість щодо дофінансування об’єкту з надходжень від приватизації.

Нагадаємо, на початку лютого уряд виділив Львівському перинатальному центру 45 млн грн з державної субвенції.