Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На потреби Львівщини впродовж тижня виділено понад 53 млн грн

galinfo.com.ua 10/07/2020 17:26
На потреби області впродовж тижня виділено 53,1 млн грн з обласного бюджету. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.
podatky_finansy_groshi_kalkulator_ekonomika_minfin1818818.jpg Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Зокрема, 4,6 млн грн спрямовано на закупівлю медичного обладнання для  обласних установ охорони здоров'я, 4,5 млн грн – будівництво об'єктів соціально-культурного призначення, 1,7 млн грн - забезпечення виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, 1,2 млн грн - реалізацію проєктів місцевих ініціатив, 1,3 млн грн – забезпечення дітей, хворих на фенілкетонурію, продуктами лікувального харчування в амбулаторних умовах (Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру), 1 млн грн - облаштування та реконструкцію спортивних майданчиків, по 0,2 млн грн  -  відшкодування відсотків за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження для населення, та підтримку і розвиток агропромислового виробництва.

Решта коштів у сумі 38,4 млн грн забезпечили своєчасну виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг, придбання продуктів харчування, медикаментів, пального та оплату інших послуг бюджетних установ.