1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Мостищині презентували добровільну місцеву пожежну команду

zik.ua 11/01/2019 09:16

У селі Крукеничах Мостиського району відбулося урочисте відкриття добровільної місцевої пожежної команди, приміщення для якої обладнано за кошти районного бюджету та сільської ради.

Про це повідомив сьогодні, 11 січня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Новосільну стрічку на честь відкриття приміщення нової місцевої пожежної команди перетнули голова Мостиської РДА Степан Буняк, керуючий справами районної ради Василь Саламаха, голова Крукеницької сільської ради Юрій Барсеньов, начальник відділу інженерно-технічних заходів ГУ ДСНСУ у Львівській області Ярослав Гуцал.

«Присутність пожежної команди у сільській місцевості це більше, ніж необхідність. Під час виникнення надзвичайної ситуації кожна хвилина є важливою. У багатьох випадках від цього залежить життя людей. Коли пожежна частина близько, це гарантія того, що рятувальники зможуть оперативно прибути і ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації», – наголосив  очільник району Степан Буняк.

Настоятель місцевого храму освятив пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

Голова Крукеницької сільської ради Юрій Барсеньов зазначив, що цей підрозділ місцевої пожежної охорони створений насамперед для гарантування безпечних умов життєдіяльності мешканців сільської ради, а також – для формування тісної взаємодії із державними рятувальними підрозділами району при реагуванні на надзвичайні ситуації та проведення рятувальних заходів різного характеру.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: