1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині відкрили 14 новозбудовану амбулаторію групової практики

galinfo.com.ua 20/02/2020 15:34
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, у селі Гірському, що на Миколаївщині, сьогодні офіційно відкрили новозбудовану амбулаторії групової практики.
girske_ambulatoria.jpeg Фото: Львівська ОДА

ʺМи раді долучитися до творення цих змін на краще. Робимо все можливе, щоб якісно втілити медреформу і зробити медичні послуги доступними для людей. Цей об’єкт коштував державі у співфінансуванні з місцевою громадою майже шість мільйонів гривеньʺ, - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Медичний заклад охопить якісними послугами 4,4 тисячі мешканців з 3 сіл: с.Гірське, с.Липиці, с.Раделичі.

Зазначимо, що площа амбулаторії складає 201,5 м2 та є оснащеною необхідним медичним обладнанням.

“Десять років тому я був з делегацією від міської ради Львова у Польщі. Ми тоді відвідували сільську амбулаторію, і я сам не міг тоді уявити, що в нас щось таке може бути. Тепер такі ж заклади відкривають в Україні. Один із них - медамбулаторія у селі Гірське, яку ми відкрили сьогодні. На відкриття прийшла лікарка, яка працювала в цьому селі 54 роки. Вона стояла зі сльозами на очах - від захоплення. Люди відчувають, що щось змінюється на краще”, - розповідає заступник керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Олег Пелих.

Нагадаємо, що ця амбулаторія є однією з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається у Львівській області.

Відтак, для кожної з 43-х нових амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. Також закуплено 67 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Додамо, що торік  управлінням капітального будівництва оголошено тендер на закупівлю 159 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Радехівщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії.

Коментарі: