1
Долар24.52
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.41
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині та Закарпатті затримано чотирьох нелегальних мігрантів

galinfo.com.ua 11/07/2019 11:25
Як повідомили у прес-службі АДПСУ, упродовж доби співробітники Мостиського та Чопського прикордонних загону затримали чотирьох мандрівників з Близького Сходу.
nelegalnimigrantylvivzakarp.jpg На Львівщині та Закарпатті затримано чотирьох нелегальних мігрантів

Трьох іноземців помітив вчора ввечері мешканець смт. Нижанковичі, що на Львівщині, та негайно зателефонував дільничному інспектору прикордонного підрозділу. Нараз до місця виявлення невідомих була вислана група реагування правоохоронців, які за 150 метрів від кордону з Польщею наздогнали втікачів. Затриманими виявились громадяни Туреччини 1969, 1981 та 1987 років народження. Згодом охоронці кордону з’ясували, що чоловіки легально прибули в Україну цими вихідними повітряним сполученням.

А в горах Закарпаття прикордонники відділу ʺВеликий Березнийʺ затримали іноземця, який намагався поза пунктами пропуску дістатися Словаччини.  

Під час несення служби прикордонний наряд від відділення ʺКнягиняʺ помітив невідомого, який намагався подолати загороджувальний паркан. Чоловік виявився громадянином Туреччини. Під час затримання прикордонники Чопського загону з’ясували, що мандрівник потрапив на територію нашої держави законним шляхом. Правопорушник намагався самотужки дістатися країн ЄС в обхід пунктів пропуску, склавши маршрут руху за картою.

Відтепер, через порушення українського законодавства, громадянам доведеться відповідати перед судом за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Крім того, турків чекає процедура примусового повернення до країни походження.

Коментарі: