Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині правоохоронці разом вихованцями дитбудинку намалювали плакат проти насильства

galinfo.com.ua 29/11/2019 23:15
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, на Львівщині поліцейські зробили з вихованцями дитячого будинку символічний плакат.
dityprotynasylstva.jpg Вихованці з дитбудинку на Львівщині проти насильства

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» інспектор ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції Оксана Тиник спільно із заступником директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксаною Винницькою завітали до вихованців дитячого будинку сімейного типу.

Разом з дітьми гості закладу виготовили плакат, на якому діти зробили відбиток своїх долонь в знак відкритості до спілкування, щирої доброзичливості та дружби.

«Нам важливо, щоб діти росли в позитивному оточенні і відчували гармонію зі світом. Завдяки цьому у них формується правильний світогляд і бажання робити добро. Такі зустрічі нас поєднують і діти розуміють, що в особі поліцейського вони мають надійного друга, який завжди порадить та допоможе», – зазначила капітан поліції.

Виготовлений плакат вихованці дитячого будинку подарували правоохоронцям, який яскравими кольорами та теплою дитячою енергетикою прикрашає відділок поліції.