Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На КПП "Краковець" на Львівщині зібралося понад 2 тисячі українців

dailylviv.com 27/03/2020 14:24
Держприкордонслужба вживає заходів для доставки та оформлення пішоходів, які накопичуються перед пунктами пропуску. Це ускладнює їхнє перетинання кордону, оскільки піше сполучення зараз не здійснюється. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи, спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн. Зі свого боку Державна прикордонна служба України організувала взаємодію з органами місцевої влади, ДСНС щодо забезпечення транспорту для перевезення громадян, які прибули до кордону пішки. Крім того, залучено додатковий інспекторський  склад, працюють додаткові смуги, де оформлення відбувається із застосуванням мобільних комплексів прикордонного контролю. Зокрема, сьогодні до опівдня на кордоні з Польщею вже здійснено пропуск майже 7,4 тисячі таких мандрівників, це більше ніж учора за усю добу – 5,4 тис. осіб.

НАГОЛОШУЄМО: процедури прикордонного контролю будуть проводитися з врахуванням сучасних загроз. Ми не можемо прискорити пропуск, знижуючи якість контрольно-профілактичних заходів.

Станом на 12.00 за інформацією представників Прикордонної варти Республіки Польща на території їх країни зібралося:

Навпроти пункту пропуску «Краківець» - понад 2 тисячі осіб.

Навпроти пункту пропуску «Ягодин» - 1,2 тисячі осіб.

Навпроти пункту пропуску «Рава-Руська» -  0,5 тисячі осіб.

З 00.00 до 12.00 год. сьогодні в порівнянні з цілою добою вчора забезпечено перевезення та прикордонне оформлення осіб, які прибули пішки:

Через пункт пропуску «Краківець» - понад 1700 осіб.

Через пункт пропуску «Ягодин» - понад 3,7 тис. осіб.

Через пункт пропуску «Рава-Руська» - майже 2 тисячі осіб.

Держприкордонслужба нагадує, що учора прикордонники разом з органами місцевої влади та ДСНС забезпечували перевезення таких людей через кордон. Зокрема, було здійснено більше 200 виїздів транспортних засобів для перевезення громадян.

Учора український кордон перетнули майже 22 тисячі осіб, з яких понад 13,5 тисячі – українці, котрі повернулися із-за кордону. Також на виїзд оформлено 2800 іноземців.

Сьогодні, 27 березня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про впровадження низки заходів у місті для підтримки малого та середнього бізнесу.Сьогодні, 27 березня, на засіданні виконавчого комітету затвердили протокол комісії з питань ТЕБ і НС щодо відвідування парків, лісопарків та зелених зон Львова. Відтак, прийняті правила є обов’язковими до виконання на території міста.26 березня співробітники Держприкордонслужби здійснили понад 27 тисяч пропускних операцій, як на в’їзд так і на виїзд.Починаючи з 20 березня в Україну прибуло 11 спеціальних залізничних рейсів з-за кордону.Знищення ФОПів в УкраїніМіжконфесійна церква у зоні ООСРейдерське захоплення у Львові"За" перезавантаження плану ОТГ на ЛьвівщиніСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?