1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Музика в старому Львові об’єднає музикантів з усього світу

galinfo.com.ua 13/08/2019 18:08
У Львові з 15 по 31 серпня триватиме фестиваль "Музика в старому Львові". Про це сьогодні, 13 липня, повідомила кореспондентка Гал-інфо.

Організатори заходу креативно підійшли до анонсу події, влаштувавши на площі перед Ратушею виступ камерного оркестру "Віртуози Львова". Цей евент слугував попереднім відкриттям масштабного музичного заходу, який пройде у місті Лева.

Варто зазначити, що Львів вже вшосте приймає музикантів та гостей з різних куточків України та світу. Зокрема, на сцені виступлять органісти зі Сполучених Штатів Америки та Польщі.

Академічний оркестр під супроводом талановитого диригента Сергія Бурко виконав твори Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Й. Б. Штрауса та хіти з власного репертуару. Тим самим закликавши львів’ян та гостей міста відчути несамовиту красу музики та отримати незабутні враження від фестивалю. Сергій Бурко зазначив, що хороша погода сприяє проведенню заходу, який може відвідати кожен охочий.

Усі деталі щодо дат та місць проведення святкувань можна дізнатися на офіційному сайті Львівської національної філармонії та на сторінці заходу у Facebook.

Коментарі: