Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

«Муніципали» евакуювали торік у Львові 590 автівок

dailylviv.com 15/02/2017 14:22

У львівському комунальному підприємстві «Муніципальна дружина» повідомили сьогодні, 15 лютого, що торік через порушення правил паркування та порушення правил дорожнього руху було переміщено евакуатором 590 транспортних засобів. За словами, директора ЛКП «Муніципальна дружина» Юрія Діля, найчастіше порушення правил паркування та правил дорожнього руху були зафіксовані у центральній частині міста, крім пішохідної зони.

Він також розповів: «Порушення правил паркування ми відслідковуємо через соцмережі та згідно зі зверненнями на гарячу лінію – 102. На місце правопорушення викликаємо поліцію і вже на основі її рішення маємо право проводити переміщення транспортного засобу».

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «На підставі рішень Управління патрульної поліції на спеціальний майданчик за допомогою евакуатора переміщено 590 транспортних засобів. Також завдяки наявності у евакуаторів кранів-маніпуляторів, працівники ЛКП «Муніципальна дружина» здійснюють переміщення не лише транспортних засобів, але й незаконно-встановлених тимчасових споруд (пересувних елементів вуличної торгівлі та апаратів)».

Побачивши автомобіль патрульної поліції, злодії пришвидшили свій рух.26-річний водій відмовився виконати вимогу правоохоронців зупинитися й, втікаючи від переслідування, залишив автомобіль.Закоханим загрожує до трьох років позбавлення волі.Правоохоронці зафіксували у вівторок на дорогах Львівщини 44 дорожньо-транспортнц пригоди."Самопоміч" проти "корупційних" програм ЛОРЛьвівський палац мистецтв без мистецтвБрифінг захисників ГаврилюкаБухгалтерська правда-2Юрій Григораш: “Від класики – до джазу”