Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Мирослав Хом’як нагородив кращі футзальні команди Зашківської ЗОШ

galinfo.com.ua 08/02/2019 20:36
Президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як нагородив кращі футзальні команди Зашківської загальноосвітньої середньої школи.

Сьогодні, 8 лютого, у спортзалі школи відбулися підсумки футзального турніру «Різдвяна Зірка», участь у якому взяли середні та старші класи школи.

«Турнір з футзалу «Різдвяна Зірка» ми проводимо щороку, - бере слово Стефан Макар, директор школи у Зашкові. – Цього року турнір провели уже вдесяте і зуміли визначити переможців двох вікових груп. Футзал та футбол – пріоритетні види спорту у нашій школі, тому змаганнях з цих видів спорту проводимо регулярно. Підбивши підсумки футзального турніру, ми відкрили так звані «олімпійські естафети» для дітей різних класів, аби вони продовжували вдосконалювати свої навики у спорті, і у футзалі в тому числі».

Під час нагородження Мирослав Хом’як не тільки привітав усіх учасників турніру, а й подарував школі кілька футзальних м’ячів. Участь у церемонії нагородження також взяли заступник голови ветеранського комітету АФЛ Володимир Холявінський, президент футбольного клубу «Кордія» (Муроване) Володимир Кондур та приватні підприємці, які не словом, а ділом допомагають розвивати спортивну діяльність школи у Зашкові.

Асоціація футзалу Львівщини