1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Маркіян Мальський ймовірний претендент на посаду голови ЛОДА

galinfo.com.ua 12/06/2019 10:26
Як зазначають ряд львівських ЗМІ пропозицію очолити Львівську облдержадміністрацію отримав Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський.
malsky.png Маркіян Мальський

Гал-інфо вдалось зв'язатись з Маркіяном Мальським і він підтвердив, що така пропозиція розглядається, але наразі він не коментуватиме свої можливі рішення.

Нагадаємо, нещодавно серед ймовірних претендентів на посаду голови ЛОДА фігурував екс-начальник департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА, теперішній директор ДТЕК Бурштиська ТЕС Денис Шмигаль. Ймовірно кандидатуру Шмигаля забракували через побоювання у звинуваченнях у зв’язках з Рінатом Ахметовим

Довідка

Маркіян Мальський – адвокат, кандидат юридичних наук, голова Західноукраїнської філії відомої юридичної компанії «Arzinger». Навчався у Львівському національному університет ім. Івана Франка (юридичний факультет і факультет міжнародних відносин, дипломований перекладач з англійської, німецької, французької та польської мов), Інституті світової торгівлі в Берні (Швейцарія, магістр міжнародного права та економіки (MILE), Стокгольмському університеті (магістр права LL.M.).

У жовтні 2016 року Маркіян Мальський став Почесним консулом Республіки Австрія у Львові. Його консульський округ охоплює 6 областей Західної України.

Нагадаємо, після Революції гідності Мальський переміг у конкурсі на посаду ДФС у Львівській області, проте після співбесіди з тодішнім керівником органу Романом Насіровим відмовився від посади, аргументуючи це “відмінністю у поглядах із керівником ДФС”.

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський свільнив своїм указом 15 голів ОДА.

Зеленський звільнив 15 голів ОДА

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: