1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівську обласну лікарню очолить старий керівник

zik.ua 16/04/2018 17:28

Конкурсна комісія назвала переможця конкурсу на посаду гендиректора Львівської обласної клінічної лікарні – діючого керівника лікарні Михайла Гичку.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Наталію Ван Доеверен не допустили до участі у конкурсі через проблеми з документами. А саме, як повідомив член конкурсної комісії, начальник управління майном спільної власності облради Микола Бандра, претендентка не подала низку документів: довідку МВС про наявність чи відсутність судимості, витяг з державного реєстру про відсутність чи наявність корупційних правопорушень та підтвердження подання е-декларації.

Хоча сама Н. Ван Доеверен заявила, що подала усі документи.

Претендент на посаду гендиректора обласної лікарні, діючий її очільник Михайло Гичка представив своє бачення розвитку медичного закладу. Говорив про наміри перетворити лікарню у комунальне некомерційне підприємство, впровадити платні послуги, облаштувати територію, зберегти історико-культурну спадщину, оскільки деякі корпуси є пам’ятками архітектури, оптимізувати ліжковий фонд, завершити ремонт акушерського корпусу, реорганізувати приймально-діагностичне відділення, завершити об’єднання лабораторій.

Також пан Гичка зазначив про необхідність збудувати новий хірургічний корпус лікарні.

Він пообіцяв створити у пологовому банк грудного молока, провести реконструкцію неонатологічного відділення коштом меценатів.

Як повідомлялося, на посаду гендиректора Львівської обласної клінічної лікарні претендують екс-заступниця головного лікаря Львівської обласної лікарні Наталія Ван Доеверен, яка зараз працює заступницею адміністратора з медичної частини у Шпиталі ім. Андрея Шептицького, та чинний головний лікар обласної лікарні Михайло Гичка.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: