1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівський туристичний офіс святкує новосілля

zik.ua 08/01/2019 14:58

У центрі Львова облаштовано «прозорий офіс» для працівників управління туризму.

Як зазначає прес-служба ЛМР, робота Львівської міської ради та структурних підрозділів таким чином ще більш прозорою. Опен спейс буде зручним і для відвідувачів.

Попереднє приміщення не відповідало потребам туристичного офісу, зокрема через обмежену площу. До штату Управління туризму входить 11 працівників, ще 8 в ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова». В офісі на Руській, 20, загальною площею 204 кв. м, є можливість всім комфортно працювати. Окрім цього, передбачена простора зона для нарад, зустрічей з туристичним середовищем, презентацій.

Ремонт приміщень тривав майже два роки, враховуючи всі тендерні процедури. Будівля є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення, тому всі ремонтні роботи проводились в тісній співпраці з управлінням охорони історичного середовища. Зокрема, ним замовлено реставрацію частини вікон в будівлі. Загальна вартість ремонтних робіт – 3,5 млн грн.

Нежитлові приміщення на вул. Руській, 20, перебувають на балансі комунальної першої міської поліклініки Львова. 9 лютого 2017 р. на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу «Про надання управлінню туризму департаменту розвитку Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Руській, 20».

Приміщення спроектовано за системою «прозорий офіс». Панорамні вікна, прозорі двері і перегородки – все зроблено для того, щоб робота офісу була прозорою як всередині, так і назовні.

«Ми також розуміємо, що технології рухаються вперед і ми все більше їх використовуємо, тому офіс оснащено величезною кількістю розеток, виходів в мережу, що дозволяє комфортно працювати.

А щодо картки туриста, то за місяць функціонування Lviv City Card нею скористалось понад сорок гостей міста, з них майже всі – іноземці (Бельгія, Німеччина, Великобританія, Франція, Нідерланди). Серед найбільш популярних атракцій – вежа Ратуші, екскурсія на Чудо-поїзді, Національний музей ім. Шептицького, «Таємна аптека», Личаківський цвинтар. Туристам найбільш до вподоби картка на 48 год.», – повідомили в управлінні туризму ЛМР.

Також варто зазначити, що за 9 місяців 2018 року вже перетнуло кордон на 10 тис. більше громадян, ніж за весь 2017 рік, і становить 189 431 осіб, з них 18% – поляки, 15% – турки, 9% – американці. У 2018 вже відкрито 18 нових регулярних рейсів зі Львова до Німеччини, Польщі, Іспанії, Великобританії, Грузії, Італії, Литви, Словаччини і Данії. 5 з них виконує компанії Ryanair, яка нарешті зайшла на український ринок.

ДовідкаIAZIK.

Будинок на вул. Руській, 20 збудовано будівельною фірмою Івана Левицького на замовлення Українського страхового товариства «Дністер» у 1906 році. Авторами проекту та будівничими були І. Левинський, О. Лушпинський, Л. Левинський та Т. Обмінський. Частина будинку функціонувала як офіс для товариства, в іншій містилися інші українські спілки та організації, зокрема частину будівлі орендувало спортово-руханкове товариство «Сокіл-Батько». У 1940 році будинок «Дністра» націоналізували.

Будівля львівського «Дністра» є одним із найкращих зразків поєднання сецесії з українським національним стилем (так звана «гуцульська сецесія»). Привнесення національних елементів, у поєднанні з основоположними принципами стилю сецесії, в будівлю товариства Дністер, зобразилося у використанні форм, орнаментів, мотивів та кольорів притаманних для регіону Східних Карпат. Стіни декоровані орнаментальною ліпниною, майоліковими панно, кутими решітками та різьбленим деревом. Будинок має хвилясті аттики, високі стрімкі дахи, вкриті спочатку узорами з кольорової черепиці.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: