Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівський госпіталь ветеранів війн отримав допомогу від польського фонду

galinfo.com.ua 22/05/2020 17:35
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОР, сьогодні, 22 травня, Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи польський Фонд міжнародної солідарності передав засоби індивідуального захисту для медичних працівників.
dopomogagospitaliu.png Фото: ЛОР

Зокрема, лікарня отримала 2000 захисних костюмів, 2235 респіраторів та  маски на суму майже півмільйона гривень.

«Поряд із допомогою волонтерів, благодійників, меценатів долучилися і міжнародні організації. Одну з них ми сьогодні передаємо госпіталю ветеранів та репресованих у Винниках. Ми дякуємо Генеральному консулу Республіки Польща  у Львові  за підтримку наших медиків, за співпрацю з Львівщиною. Це речі, які необхідні медикам у їх щоденній боротьбі з Ковідом. Якщо наші медики будуть захищені, то і  якість надання медичних послуг буде на належному рівні», - зазначив керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов.

Як наголосив генеральний директор госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи Максим Прикупенко, така допомога для медиків на сьогодні є надзвичайно важлива, тому що засоби індивідуального захисту дають можливість зберегти життя та здоров’я лікарів, які нині на передовій у боротьбі з Ковід-19.  
За його словами,  лікарня використовує щодня близько 250-300 захисних костюмів.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, підприємці Львова пожертвували понад 47 млн грн на боротьбу з COVID-19.