1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівські ЦНАПи припинили видачу паспортів на невизначений термін

zaxid.net 10/04/2017 12:15

Через технічні проблеми у львівських Центрах надання адмінпослуг припинили видачу українських та закордонних паспортів на незвиначений термін. Про це під час брифінгу 10 березня повідомила директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

«З 17:00 п’ятниці ЦНАПи Львова припинили надання послуги оформлення паспортів громадянина України та закордонних паспортів. Станом на понеділок ситуація не вирішена, робочі станції у ЦНАПах не працюють через технічні проблеми, а підрядник – фірма «Оріон» – не виходить на зв'язок», – сказала Валентина Бартошик і додала, що щодня в кожному ЦНАПі обслуговували близько 35 мешканців, які подавали документи на отримання паспорту.

Разом з тим, у міськраді не знають, коли вдасться відновити оформлення паспортів у ЦНАПах. Щойно у ЦНАПах відновлять видачу паспортів, мешканців, які записали в електронну чергу, запишуть на інші робочі дні. Про відновлення видачі паспортів у ЦНАПах повідомлять на офіційному сайті ЛМР, на Facebook-сторінці Центру надання адмінпослуг та на «гарячій лінії» міста.

Наразі паспорти можна оформити лише у територіальних підрозділах Державної міграційної служби. Крім того, за словами Валентини Бартошик, львів’яни, які вже подали документи на виготовлення паспортів, але не встигли їх отримати, отримають паспорти у ДМС.

Як інформував ZAXID.NET, 6 квітня Європарламент схвалив безвіз з Україною і в той же день сервіси по оформленню документів припинили роботу, частково через ажіотаж на біометричні паспорти, який потрібні будуть для безвізового в'їзду в ЄС, а також слідчих дій, що проводяться силовиками.

У ДП «Документ» повідомили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів в телекомунікаційних компаніях. В свою чергу, в СБУ заявили, що виявили несанкціонований доступ до мережі Державної міграційної служби.

7 квітня сервіси Державної міграційної служби відновили свою роботу, а 9 квітня видачу паспортів знову припинили.

Коментарі: