Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львівська міськрада дозволила благодійному фонду реконструювати старовинну віллу на вул. Мельника

zik.ua 08/02/2019 13:37
<nbsp;>

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 8 лютого, затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію старовинної вілли виконаної у стилі функціоналізму на вул. Мельника, 21. Будинок перебуває у приватній власності благодійної організації, яка ще влітку без дозволів почала його перебудовувати.

Про це інформує кореспондент ІА ZIK.

Вілла на вул. Мельника, 21 збудована у 1938 році. В радянський період була на обліку в Міністерства оборони і там працював дитячий садок, а опісля будинок продали. У місті вели розмови, що новий власник мав намір звести на цьому місці готель, адже біля будинку є чимала територія. Земельна ділянка займає 0,5 га. Втім, оскільки вона розташовані у зоні дитячих установ та загальноосвітніх шкіл (зона Г-3-1), більше 15 років будинок стояв пусткою і нищився часом. А влітку 2018-го на об’єкті почалися роботи. Нині там вже добудували один додатковий поверх і розпочали будівництво наступного.

<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>

«Хочу нагадати, при купівлі була розпочата незаконна будова, це висвітлювалося медійно, Держархбудінспекція оштрафувала їх. Вони привели до відповідності документи і подалися на затвердження», – зазначив сьогодні головний архітектор міста Юліан Чаплінський.

Новий власник – Благодійна організація благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» декларує намір відкрити у будівлі творчий центр дитина та юнацтва. Згідно з погодженою документацією, гранично допустима висота будівлі 18 метрів (від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини стін останнього поверху) та 21,00 м (до закінчення труби котельні).

Лабораторія соціального новаторства на вул. Мельника, 21 у Львові

Згідно з даними системи Youcontrol, Благодійна організація благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» була створена у 2016 році і займається наданням іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання. Втім, окрім офіційних даних, в інтернеті немає ані сайту благодійної організації, ані інформації про її роботу.

Серед засновників благодійної організації Андрій Єлісеєв та Ярослав Пиж. Єлісеєв є також співзасновником кількох комерційних підприємств – ТзОВ Аудиторська фірма «Контракти-аудит» (Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування) та ТзОВ «Центр бізнес-сервісу» (основний вид діяльності – видання книг).

Лабораторія соціального новаторства на вул. Мельника, 21 у Львові

Ярослав Пиж, натомість, має стосунок до інших некомерційних організацій. Зокрема, є уповноваженою особою релігійної організації «Українська баптистська теологічна семінарія всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів». Він також серед засновників БО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я» та благодійного фонду «Марія».